Harvest Group Poland - konferencje i seminaria dla biznesu Kontakt | Global Home 

   Aktualności
   Oferta
   Prelegenci
   Sponsoring
   Patronat
   O nas
   Kariera
   Kontakt
Delivering Growth

Newsletter!

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych konferencjach i szkoleniach.

Sponsoring


Dzięki licznej obecności wyższej kadry menedżerskiej polskich przedsiębiorstw konferencje i seminaria Harvest Group Poland stwarzają szerokie możliwości prezentacji firm oferujących produkty i usługi na rynkach b2b.


Firmom zainteresowanym współpracą oferujemy tzw. pakiety sponsoringowe. Pozwalają one przedstawić firmę i jej ofertę szerokiemu gronu potencjalnych klientów, zarówno w trakcie trwania konferencji, jak też podczas jej kampanii promocyjnej oraz podziękowań skierowanych do uczestników i instytucji zaangażowanych w jej organizację.

Skład pakietu ustalany jest indywidualnie, co pozwala dobrze dostosować jego zawartość do Państwa potrzeb, jak też zwiększyć efektywność przekazu.

Dlaczego warto promować się podczas naszych konferencji?

  Doskonała grupa docelowa

Większość uczestników naszych konferencji to osoby zajmujące kierownicze stanowiska w sprawnych, dużych i nowoczesnych firmach. Osoby te podejmują najważniejsze decyzje związane z zakupem produktów i usług w polskich przedsiębiorstwach.

  Kompleksowe działania promocyjne

Pakiety sponsoringowe zawierają szereg usług pozwalających na prowadzenie kompleksowych działań promocyjnych. Opierają się one o zróżnicowane formy przekazu, poczynając na bezpośrednim kontakcie, poprzez Internet, materiały multimedialne i drukowane. Prezentacja firmy przebiega zarówno w trakcie konferencji, jak też w okresie ją poprzedzającym oraz po jej zakończeniu i pozwala na m.in.: wizualizację marki, przeprowadzenie efektywnej prezentacji produktów i usług, a także nawiązanie i budowę relacji z klientami.

  Wysoka efektywność przekazu

Dzięki połączeniu obecności najwyższej kadry menedżerskiej z licznymi formami przekazu promocyjnego sponsoring naszych konferencji gwarantuje wysoką efektywność promocji, która pozwala osiągać doskonałe wyniki wielu podmiotom działającym na rynku b2b.

Firmy zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji o warunkach współpracy sponsoringowej przy wybranych konferencjach zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

© Harvest Group Poland    Kontakt | Global Home