Harvest Group Poland - konferencje i seminaria dla biznesu Kontakt | Global Home 

   Aktualności
   Oferta
   Prelegenci
   Sponsoring
   Patronat
   O nas
   Kariera
   Kontakt
Delivering Growth

Newsletter!

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych konferencjach i szkoleniach.

Prelegenci


Uczestnicy konferencji i seminariów organizowanych przez Harvest Group to profesjonaliści stale starający się poszerzać swoją wiedzę. Dlatego również nasi prelegenci muszą cechować się najwyższym profesjonalizmem oraz umiejętnościami dzielenia się posiadaną wiedzą i doświadczeniem.


Ze względu na szeroki zakres działalności i potrzebę zapewnienia uczestnikom konferencji kontaktu z najlepszymi specjalistami z zakresu zarządzania stale poszukujemy osób, które posiadają bogate doświadczenia zawodowe oraz doskonale czują się w trakcie prezentacji publicznych dla licznego i profesjonalnego audytorium.

Współpracujący z nami prelegenci muszą rozumieć wyzwania stojące przed menedżerami zarządzającymi przedsiębiorstwami, jak też potrafić dostosować przekazywaną wiedzę do specyfiki konkretnej branży i grupy zawodowej.

  Nasi prelegenci

Prelegentami podczas naszych konferencji są uznane krajowe i międzynarodowe autorytety w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem, czołowi przedstawiciele administracji publicznej, w tym członkowie rządu, oraz wyróżniający się naukowcy i reprezentanci środowiska akademickiego.

  Współpraca

Wszystkim naszym prelegentom zapewniamy możliwość prezentacji przed profesjonalnym gronem odbiorców, wzajemną wymianę doświadczeń oraz rzetelną ocenę prelekcji wystawianą przez uczestników.

  Obowiązki prelegenta

Każdy prelegent zobowiązany jest do możliwie pełnego przygotowania powierzonego tematu i stworzenia prezentacji, która będzie podstawą prelekcji oraz zostanie dołączona do materiałów konferencyjnych dla uczestników.

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

© Harvest Group Poland    Kontakt | Global Home