Harvest Group Poland - konferencje i seminaria dla biznesu Kontakt | Global Home 

   Aktualności
   Oferta
   Prelegenci
   Sponsoring
   Patronat
   O nas
   Kariera
   Kontakt
Delivering Growth

Newsletter!

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych konferencjach i szkoleniach.

Patronat


Zapraszamy do kontaktu media oraz organizacje branżowe zainteresowane współpracą przy organizacji konferencji i seminariów oraz nawiązaniem kontaktu z najwyższej klasy autorytetami z zakresu zarządzania.


Współpraca z mediami

Mediom zainteresowanym nawiązaniem współpracy przy organizowanych przez nas konferencjach proponujemy dwie podstawowe formy współpracy: patronat medialny bądź akredytację. Szczegółowy zakres podejmowanych działań każdorazowo ustalany jest indywidualnie.

  Patronat medialny

Pozwala szeroko uczestniczyć w pracach nad przygotowaniem i realizacją danej konferencji bądź seminarium, zapewnia promocję marki wśród uczestników, jak też umożliwia kontakt z ekspertami prowadzącymi wykłady w celu przeprowadzenia wywiadu itp.

  Akredytacja

Zapewnia preferencyjne warunki uczestnictwa dziennikarzy w konferencji oraz możliwość zorganizowania spotkania z prelegentami, poproszenia o wywiad, uzyskania dodatkowych informacji z zakresu tematyki poruszanej w trakcie konferencji itp.


Współpraca z organizacjami branżowymi

Współpraca z organizacjami branżowymi, stowarzyszeniami, klubami biznesu itp. odbywa się w postaci Patronatu merytorycznego. Pozwala on na wzajemną promocję, udział przedstawicieli Patrona w konferencji oraz popularyzację prowadzonej działalności.

Wszystkie organizacje branżowe oraz media zainteresowane współpracą w postaci Patronatu, jak też dziennikarzy chcących uzyskać akredytacje na naszych konferencjach zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

© Harvest Group Poland    Kontakt | Global Home